O nás

Jednání

Jednání

Cílem reklamní agentury KRAUS-DESIGN je šetřit Váš čas. Snažíme se proto navštěvovat naše zákazníky v jejich firmách. Už první taková schůzka nám pomůže lépe poznat styl firmy a nalézt optimální řešení k realizaci budoucí reklamní kampaně. Po takovéto konzultaci máme vždy dost informací k tomu, abychom Vám poradili různé varianty, které budou pro Vaši firmu nejlepší. A právě takový přístup vede k zefektivnění financí vložených do reklamních aktivit.

Grafické zpracování

Zpracování

Veškeré informace, dojmy a pocity z jednání okamžitě zpracujeme. Vždy o každé zakázce přemýšlíme a snažíme se, aby nápad byl originální a co nejvíce pomohl ke zviditelnění dané firmy či určitého zboží. Tyto nápady poté převedeme do grafické podoby a takto vytvořený grafický náhled je Vám poté předložen, abyste měli přehled o zakázce a mohli se osobně spolupodílet na vzniku projektu. Každý jednotlivý krok výroby bude s Vámi pečlivě konzultován.

Realizace

Realizace

Pojem realizace pro nás neznamená předání polotovaru, ale dokončení každé zakázky do posledního detailu. K veškeré realizaci zakázek se stavíme profesionálně a každá nalepená cedulka či polepené auto nám činí stejnou radost, neboť je to vznik něčeho nového, co pomůže našim zákazníkům prorazit v jejich oboru, zviditelnit se a dosáhnout úspěchu.