Služby

Polep automobilů

Polep automobilů

Automobily jsou velmi vhodným prostředkem pro zviditelnění firmy…

Nabízíme Vám jak řezanou reklamu, což je například firemní označení automobilů, tak i celoplošný digitální tisk, kdy je použita profesionálně nafocená grafika. Druhy polepu lze kombinovat, to znamená že částečný digitální tisk je doplněn řezanou grafikou. Auta zákazníků jsou lepena šetrným způsobem a ke každé lepené ploše se chováme, jako by byla naše.

Našich služeb využívají také reklamní agentury, které chtějí v různých regionech zařídit polep.

Jednoduše nám pošlou již připravenou grafiku a my vše precizně nalepíme, a to za agenturní ceny…

Velkoformátové tisky

Velkoformátové tisky

Plnobarevný interiérový a exteriérový tisk…

Jsme schopni Vám vytisknou jakoukoliv velikost transparentů. Využití v exteriéru je široké například billboardy, reklamní tabule, grafika na automobily, kamiony, autobusy, velkoplošné plachty a síťoviny, mapy a plány měst, podlahová grafika.

V interiérech se používá plnobarevný tisk na plakáty, fotografie a postery, firemní prezentace (výstavy, expozice, sympozia), samolepky libovolného tvaru, výbava prodejny (informační a prezentační transparenty, plachty, plakáty), reklamní stojany a informační systémy

Součástí naší nabídky jsou dokončovací práce: adjustace na desky, oříznutí do formátu, oříznutí do tvaru, atd.

Obrazy na plátně

Obrazy na plátně

Buďte originální a vytvořte si svůj vlastní obraz...

Dejte své oblíbené fotografie na plátno a vytvořte si jedinečný interiér, nebo darujte dokonalý dárek. Můžete použít svatební fotografie, fotky vašich nejmilejších, foto z dovolené nebo jakýkoliv designový obraz vybraný z internetové fotobanky. Nebudeme vás omezovat žádnými předdefinovanými rozměry, můžete si zvolit optimální velikost přesně dle vašich požadavků. Velice efektně také vypadá složení jednoho motivu z několika obrazů. Obraz rychle vyrobíme a bezpečně doručíme na požadovanou adresu.

Navštivte náš specializovaný web www.fotkynaplatne.cz

 
 
Venkovní reklama

Venkovní reklama

Billboardy-Bannery-PVC desky-plechové tabule-A stojky, výkladní skříně…

Billboardy mohou být plnobarevně potištěné digitální technologií nebo polepené speciálními plotterovými fóliemi. Jsme schopni zajistit i pronájem billboardových ploch. Dále nabízíme reklamní bannery, které lze potisknout plnobarevně a jsou ideálním způsobem reklamy pro dočasné akce (výstavy, sportovní akce, přechodné snížení cen…). Výhodou je i nízká hmotnost a snadná manipulace jak při montáži, tak během přepravy. Řezanou reklamu a plnobarevný tisk používáme také na polepy tabulí, A stojek, výkladních skříní…

ukázky prací »
Reklamní předměty

Reklamní předměty

Tužky, zapalovače, textil, kalendáře, diáře, hrnečky…

Reklamní předměty si u našich zákazníků získaly oblibu nejen jako vánoční dárky, ale také jako celoroční prezentace firmy. Z katalogu, který Vám rádi zašleme, lze objednat jakékoliv zboží a je možné objednat i jeden kus na ukázku. Pomocí tisku, výšivky či laseru Vám umístíme logo na vybrané reklamní předměty. Velmi rádi Vám s výběrem pomůžeme a vždy zpracujeme grafický návrh.

Sami zjistíte, jak je jednoduché reklamní předměty pro Vaši firmu zhotovit…

Poskytujeme náhradní plnění.

Tiskoviny

Vizitky letáky, katalogy

Vizitky, bloky, letáky, pozvánky, hl. papíry, potištěné pásky…

Potřebujete pro Vaši firmu zajistit kvalitní prezentační materiály, za které se nebudete nikdy stydět? Nabízíme veškeré možné tiskoviny, jako jsou vizitky, bloky, plakáty, samolepky, rozkládací desky s chlopněmi, samolepicí pásky s potiskem… Na vše Vám připravíme grafický náhled. Máme také k dispozici fotobanku s množstvím krásných fotografií, které můžeme použít k oživení například jídelních lístků, pozvánek, etiket, letáků, vánočních přání… Pokud si budete přát Vaši firmu nebo zboží nafotit na reklamní materiál, náš profesionální fotograf vše zajistí.

 

a další...

Je celá řada možností, jak dát o sobě vědět. Kromě těch základních, které jsme Vám již představili, je možné vyhovět prakticky jakémukoliv Vašemu přání. Naši zákazníci velice často využívají například igelitové, papírové a textilní tašky, které jsme schopni připravit za skvělé ceny… dále razítka, polštářky, štočky. Specializujeme se také na výrobu log, grafických manuálů a na DTP služby. Malby na štíty zajistíme od grafického náhledu až po samotnou malbu.

Náš profesionální tým s kreativními nápady Vám pomohou ke zviditelnění firmy či produktu, který nabízíte, protože zboží dnes neprodává jen jeho kvalita a cena, ale také obal nebo prostředí, ve kterém je zákazníkovi nabízíte…